KONST / Litografier / Färglitografi 15967028
nr 1596 7028
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Signerad, numrerad 161/300. Färglitografi, bildmått: 64x47 cm, yttermått inklusive ram: 86x67 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:22:32
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg